היכן ניתן לרכוש כרטיס סים לשיחות בחו"ל?

כאשר אנו מתארגנים ליציאה לחו"ל סביר להניח שנרצה לדאוג שתהיה לנו אפשרות ליצור קשר עם חברים ובני משפחה בארץ. זה חשוב מכמה סיבות, ראשית אנשים רבים אוהבים לשתף את יקיריהם בחוויות המלהיבות שהם עוברים כל עוד זה טרי והם מלאי אנרגיות עוד מהחוויות עצמן, שנית זה חשוב מטעמי ביטחון והעובדה שהם נמצאים במדינה זרה וטוב שמישהו בארץ ידע היכן הם נמצאים ומתי. במציאות שאנו חיים בה כיום אנשים רבים מסתפקים על חיבורים מזדמנים לאינטרנט אולם לא ניתן בהכרח לסמוך על זה ולא מכל מקום. באמצעות כרטיס סים בינלאומי וחבילה מסודרת תוכלו לשמור על קשר עם יקיריכם מבלי להוציא מאות שקלים מהכיס.

איזה כרטיס סים בינלאומי נוכל לרכוש?

ישנן כמה אופציות בכל הנוגע לכרטיסי סים בינלאומיים שתוכלו לרכוש. האופציה הטובה ביותר לאו דווקא תהיה לפנות לחברת הסלולר שלכם אלא לפחות לכרטיס סים חיצוני שיכול לפעול עבור מנויים בכל חברות הסלולר. זהו אחד הדברים שאותן חברות לא רוצות שתכירו שקיים אולם כיום אי אפשר להתעלם מכרטיס הסים שמציעה לנו וורלד 8 שמסדרת לנו את כל מה שאנחנו צריכים ובמחיר זול במיוחד. כך למעשה לא צריך לשלם הון בכל פעם שנצא לחו"ל ונרצה לשמור על קשר עם אנשים בארץ או בכל פעם שנרצה לגלוש באינטרנט כשאנו בחו"ל.

היכן נוכל לרכוש אותו?

הכרטיס של וורלד 8 מציעה לנו חבילה של 60 דקות שיחה ב50 שח בלבד! אל החבילה מצורפים גם 60 סמסים וג'יגה של נפח גלישה אותו ניתן להרחיב בתוספת תשלום. את הכרטיס המיוחד תוכלו לרכוש בכל סניף דואר בישראל ולהטעינו בדואר או אונליין באתר וורלד 8 בקלות ובמהירות. הכרטיס תקף ל4 שנים.

כתוב/כתבי תגובה