מאגרי תמונות

תמונות מלאי הן דרך מצוינת להמחיש את התוכן שלך, אבל מציאת תמונות סטוק נכונות לצורך קידום בגוגל עשויה להיות גוזלת זמן וקשה.

כדי למצוא את תמונות המניות הנכונות, תוכל לחפש ב-Google Images או Creative Market. יש להם ספרייה ענקית של תמונות מלאי באיכות גבוהה ובמחיר סביר. אתה יכול גם להשתמש באתרי אינטרנט כמו Getty Images או iStock Photo כדי למצוא את התמונה הרצויה לך.

אם אתה צריך למצוא תמונות ספציפיות יותר, אתה יכול להשתמש במנועי חיפוש תמונות כמו TinEye או Google Image Search כדי למצוא את התמונה המדויקת שאתה צריך.

אבל מה חשוב לדעת לפני שאנחנו עושים צעד כזה?

תמונת סטוק היא תמונה קיימת המוגנת משפטית על ידי חוק זכויות יוצרים וניתן לרכוש אותה לשימוש בהקשרים רבים ושונים.

תמונות מלאי משמשות בפרסום, שיווק, עיצוב אתרים וסוגים אחרים של מדיה. הם משמשים לעתים קרובות כדי להמחיש רעיון או מושג מסוים, כולל השימוש בצילום מלאי ככלי חינוכי. כדי למצוא תמונות מלאי, אתה יכול לחפש אותן ב-Google Image Search (או בכל מנוע חיפוש אחר), או לבקר באתרי אינטרנט כגון Getty Images או iStockphoto שם תוכל לדפדף בין תמונות לפי קטגוריות.

תמונות מלאי הן אחד המשאבים הנפוצים ביותר לתוכן מקוון

הם דרך מצוינת להוסיף משיכה ויזואלית לאתר שלך. במאמר זה, נראה לך דרכים שונות כיצד למצוא תמונות מלאי עבור האתר שלך.

הצעד הראשון הוא מציאת קטגוריה רלוונטית של תמונות מלאי התואמות את הנישה שלך וסוג התוכן שאתה צריך. ישנן קטגוריות רבות שתוכלו לבחור מהן כמו חיות, אוכל, טבע וכדומה. אתה יכול גם למצוא קטגוריות משנה ספציפיות בתוך קטגוריות אלה כגון פרחים או מכוניות או מבנים.

לאחר שמצאתם קטגוריה או תת-קטגוריה רלוונטית, הגיע הזמן להתחיל לחפש את התמונות הטובות ביותר בקטגוריה או תת-קטגוריה מסוימת זו. כדי לעשות זאת, פשוט הזן מילת מפתח בגוגל תמונות ולחץ על 'תמונות'. ושיהיה בהצלחה!

כתוב/כתבי תגובה