איך להכין כתב כמויות לבנייה?

כתב כמויות היא רשימת כמויות מהן יכול הלקוח לבחור. רשימה זו מכילה את כל הכמויות שהלקוח ירצה לקנות. רשימת הכמויות היא מרכיב חשוב בכל מכתב מכירה או חוברת. זה עוזר להגדיר מה הלקוח רוצה וזה גם נותן לו התייחסות לחפש כאשר הוא רוצה לקנות. המוצר שלך. הלקוח גם בוחר כמות מינימלית נדרשת וכמות מקסימלית נדרשת. לכן, כאשר ללקוח לא נשארו מספיק כמויות של המוצרים שלך, הוא יכול לקנות יותר כדי לכסות את הפער. לבסוף, הם בוחרים אם הם צריכים את המוצר בחתיכה אחת רציפה או בודדת. הכמויות המינימליות והמקסימליות חשובות כי אתה רוצה למכור את הפריטים שיש לך מלאי בהישג יד בכל עת, במקום למכור אותם לאורך זמן במנות גדולות. מסיבה זו כל כך חשוב לרשום את המחירים המינימליים והמקסימליים שלך בסוף כל סעיף במכתב המכירה שלך.

הכנת כתב כמויות לפרויקט בנייה:

סעיף זה הוא רשימה של כל הכמויות בפרויקט בנייה נתון. ניתן להשתמש ברשימה כדי לקבוע את העלות של כל פריט. . רשימת כמויות בפרויקט בנייה להלן כל הפריטים שאמורים להיבנות בפרויקט בנייה. שים לב שמכיוון שלפריטים אלה יכולים להיות שלבי בנייה מרובים, ניתן לרשום יותר מפריט אחד בכל רשימה. 

בענף הבנייה לא נדיר שקבלן צריך לתת הערכות לגבי כמויות חומרים כמו בטון ופלדה. זה נעשה לעתים קרובות על ידי מתן רשימה של כמויות עם השם של כל פריט.

רשימה יכולה לשמש כמדריך להערכת עלויות. עם זאת, גישה זו אינה לוקחת בחשבון את העובדה שחומרים שונים עשויים לדרוש כמויות שונות, ושחלק מהפריטים עשויים להיות מוזמנים בכמויות גדולות מאוד (למשל, בטון) בעוד שאחרים קטנים יחסית (למשל, פלדה).

כדי לעזור להתגבר על בעיה זו, אנו יכולים להשתמש בגישה "מבוססת כמות" שבה אנו מעריכים את הכמות של כל פריט על סמך העלות שלו ליחידה. אנו עושים זאת על ידי שימוש במשוואה המקשרת בין מחיר לכמות: כמות = מחיר × כמות / עלות . במילים אחרות, אם אנחנו יודעים כמה עולה בטון ליחידה וכמה מ"ר יידרש לייצור מ"ר אחד של בטון, אז נוכל לחשב כמה מ"ק זה ייקח.

צרו קשר עם המומחים של RVM >>>

כתוב/כתבי תגובה